זוהר יוסף - משרד רואה חשבון

משרדנו הוקם ע"י זוהר יוסף - רואה חשבון אשר עבד בעברו במערך הביקורת של החשב הכללי. עבודתו כללה עריכת ביקורת עומק על גופים נתמכים לפי סעיף 3א' לחוק יסודות התקציב, עריכת ביקורת על חשבויות של משרדי הממשלה השונים, עריכת ביקורת על חברות לתועלת הציבור שע"י הרשויות המקומיות ועריכת ביקורת על גופים הנתמכים ע"י הרשויות המקומיות.

הידע וההשכלה שרכש במהלך עבודה במערך הביקורת של החשב הכללי סייע להבנה מעמיקה של כללי מנהל תקין בהתאם להנחיות רשם העמותות והחשב הכללי. 

כמו-כן, העובדה כי משרדנו מייצג כמאות מלכ"רים מול מגוון רחב של משרדי ממשלה ומתמודד מידי יום ביומו עם מגוון ביקורות עומק של רשם העמותות, החשב הכללי ומשרד החינוך וכן הגשת בקשות תמיכה, הגשת בקשות לתקצוב והתנהלות יום יומית מול מערך החשב הכללי במגוון משרדי הממשלה השונים מסייעת למשרדנו לספק ללקוחות המשרד את השירות הטוב ביותר.

כיום, משרדנו המספק שירותים לעמותות ומלכ"רים שונים משתדל ליישם את ההנחיות והידע שנצבר על הצד הטוב ביותר, וזאת במטרה לסייע לעמותות לפעול בהתאם לכללי מנהל תקין על כל המשתמע בכך.

משרדנו מונה עשרות עובדים כאשר חלק ניכר מהם הינם עובדים הבאים מהמגזר הציבורי ובעלי ידע רב בתחום מוסדות ללא כוונת רווח ובכללם רשויות מקומיות ועמותות.